Czarna Wdowa – potwierdzono złoczyńcę filmu! Jest opis sceny i data premiery! | SDCC 2019

Wieści o tej postaci krążyły w Internecie już od pewnego czasu, jednak dopiero San Diego Comic Con potwierdził ich wiarygodność.

I tak jak się spodziewano, będzie to Taskmaster – superzłoczyńca, którego zdolnością jest wierne odtwarzanie cudzego stylu walki. Czarna Wdowa będzie także pierwszym filmem w nowej fazie Marvel Cinematic Universe. Premiera zapowiedziana jest na 1 maja 2020 roku. Potwierdzono też, że Florence Pugh wystąpi w roli Jeleny Białowej, a David Harbour Aleksieja Szostakowa a.k.a. Red Guardiana, weterana KGB. Póki co jednak nie znamy zamiarów tej postaci.

Oprócz linii czasowej mającej miejsce po trzeciej części Kapitana Ameryki, zobaczymy jeszcze m.in. wspomnianą w ostatniej odsłonie Avengers akcję w Budapeszcie i różne retrospekcje. Poniżej zaś znajduje się sporządzony przez redaktora comicbook.com opis fragmentów filmu, które jeszcze nie zostały opublikowane:

Przechodzimy do retrospekcji z Czasu Ultrona. Potem następuje przejście do scen z Wojny bohaterów, z Natashą Romanof jako narratorką. Opowiada, jak wskutek tamtych wydarzeń straciła rodzinę. Popełniała błędy. Zdradziła Tony’ego poprzez zatrzymanie Czarnej Pantery. Pojawia się logo Marvela.

 

Budapeszt. Czarna Wdowa idzie przez klatkę schodową, wchodzi do pokoju z bronią w ręku. Wiem, że wiesz, że skończyła mi się amunicja, mówi. Chcesz pogadać jak dorośli? Spotyka się twarzą w twarz z postacią Florence Pugh. Mierzą do siebie, w końcu Pugh wraca do kuchni. Starcie kończy się walką wręcz i zdewastowaniem kuchni. Podczas szamotaniny Czarna Wdowa stara się ją przytrzymać i przydusić ręcznikiem, lecz zostaje odtrącona. Wnet ze zniszczonej szafki wylatują noże. Ścieżka dźwiękowa nawiązuje do pojawienia się Zimowego Żołnierza w drugiej części Kapitana Ameryki. Efektowna walka przenosi się do salonu, przeciwniczki starają się nawzajem poddusić zasłoną. W końcu Natasha określa ją siostrą i kobiety sprawiają sobie drinki.  Cięcie kolejno na pościg motocyklowy, strzelaniny, bieganie po ulicach i wyskakiwanie przez okno. Pojawia się wreszcie Taskmaster z logo na tarczy i maską. Blokuje strzały Czarnej Wdowy. Nocny pojedynek przenosi się na most – dwójka oponentów porusza się w bardzo podobnym stylu.

Poniżej zaś przedstawiamy logo filmu:

Czarna Wdowa

Fot. Marvel

Zobacz również: Hawkeye też dostał serial! Jeremy Renner zdradza szczegóły! | SDCC 2019

Według wcześniejszych pogłosek, Scarlett Johansson ma ponownie wcielić się w rolę Natashy Romanoff w filmie mającym miejsce świeżo po wydarzeniach z Kapitan Ameryka: Wojna bohaterówCzarna Wdowa wprowadzi do swojego filmu takie gwiazdy, jak David Harbour, Ray Winstone czy Florence Pugh.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?