If Beale Street Could Talk – finalny zwiastun oraz plakat

Wytwórnia Annapurna Pictures opublikowała finalny zwiastun filmu If Beale Street Could Talk. Reżyserem oraz scenarzystą obrazu jest Barry Jenkins. Zwiastun, jak również nowy plakat promujący produkcję możecie podziwiać poniżej.

Zobacz również: Holmes & Watson – nowy plakat filmu!

Opis festiwalowy: Młodziutka Tish kocha Fonny’ego nad życie. Z wzajemnością, bowiem chłopak nie widzi świata poza nią. Zostają jednak rozdzieleni, gdy Fonny trafia do więzienia pod zarzutem gwałtu na pewnej Portorykance. Chłopak ma doskonałe alibi, ale zdaje się, że w oczach policji niweluje je kolor jego skóry. Tish i Fonny nie przestają się jednak kochać, spodziewają się zresztą dziecka, a dziewczyna i jej doświadczona przez życie matka podejmują różne próby uwolnienia chłopaka od postawionych mu zarzutów. Czy miłość i rodzinna solidarność będą w stanie złagodzić traumę dłuższego pobytu w więzieniu?

Fot.: Annapurna Pictures

W obsadzie filmu występują między innymi: KiKi Layne – Tish, Stephan James – Fonny, Regina King – mama głównej bohaterki, Colman Domingo – Pan Rivers, a także Teyonah Parris, Brian Tyree Henry, Dave Franco, Ed Skrein, Michael Beach, Finn Wittrock, Aunjanue Ellis, Diego Luna, Pedro Pascal i Emily Rios.

Warto wspomnieć, że produkcja została oparta na powieści Jamesa Baldwina. Obraz zatytułowany If Beale Street Could Talk pojawi się na ekranach amerykańskich kin już 14 grudnia 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Annapurna Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?