Holmes & Watson – nowy plakat filmu!

Wytwórnia Sony Pictures opublikowała plakat promujący swoją nadchodzącą wielkimi krokami komedię zatytułowaną Holmes & Watson. Jej gwiazdami są Will Ferrell i John C. Reilly. Grafika zawiera pewną sentencję brzmiącą po polsku: Oni nie mają żadnej poszlaki. To bardzo zabawna gra słowna. Plakat znajdziecie poniżej.

Holmes & Watson

Fot. Sony Pictures

Zobacz również: Mary Poppins powraca – posłuchajcie dwóch nowych piosenek z nadchodzącego hitu!

W obsadzie filmu Holmes & Watson znajdują się również Hugh Laurie i Ralph Fiennes. A zatem Ferrell wcieli się w detektywa z ulicy Baker 21B, Reilly natomiast odegra dr Watsona w tym niezwykle humorystycznym ujęciu klasycznych powieści kryminalnych spod pióra Arthura Conana Doyle’a.

Przygody Sherlocka Holmesa to zbiór dwunastu opowiadań autorstwa Arthura Conana Doyle’a. Pierwszą opublikowano 14 października 1892 roku. Poszczególne historie zostały opublikowane w postaci odcinkowej w czasopiśmie The Strand Magazine. Miało to miejsce w okresie od lipca 1891 do czerwca 1892 roku. Historie w żadnym wypadku nie są chronologiczne ułożone. Jedynym elementem łączącym wspomniane powieści to tytułowy bohater i dr Watson. Historie charakteryzuje narracja pierwszoosobowa z punktu widzenia drugiego z rzeczonych przed momentem panów.

Obraz pt. Holmes & Watson wyreżyserował Etan Cohen. Ponadto wspomniany twórca również napisał scenariusz do omawianego dzieła. Amerykańska premiera odbędzie się 21 grudnia 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Sony Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?