Ms. Marvel – poszukiwania aktorów trwają

Na planie superprodukcji powolutku kończy się długa pauza spowodowana pandemią. Tyczy się to także filmowców Marvela.

Producenci Ms. Marvel rozpoczęli poszukiwania obsady. Według ogłoszeń póki co poszukuje się dwójki konkretnych aktorów. Po pierwsze, chodzi o Amerykanina pochodzenia pakistańskiego, określanego jako „mądrzejszy starszy brat”. Przypuszcza się, że to potencjalny komiksowy Aamir Khan, brat tytułowej bohaterki. Drugą potencjalną aktorką ma być z kolei Amerykanka marokańskiego, tureckiego lub arabskiego pochodzenia w wieku 16-20 lat, „typowa liderka”. W tym przypadku może chodzić o Nakię Bahadir, najlepszą przyjaciółkę superheroski.

Zobacz również: QUIZ: Czy rozpoznasz film z Chrisem Hemsworthem po kadrze?

Kamela Khan to pierwsza muzułmańska bohaterka z własną serią w historii Marvela. W serialu, tak jak w pierwowzorze, jest ona Amerykanką pakistańskiego pochodzenia, która należy do religijnej rodziny mieszkającej w New Jersey. Ms. Marvel to chyba największa fanka Carol Danvers, dlatego przyjęła za swój pseudonim jeden ze starszych tytułów Kapitan Marvel.  Ma polimorficzne moce, dzięki czemu jej ciało jest bardzo elastyczne i może przybrać dowolną formę. Showrunnerką serialu została brytyjska scenarzystka Bisha K. Ali, która wcześniej pracowała nad serialem Cztery wesela i pogrzeb. Potwierdzono również, że Ms. Marvel pojawi się nie tylko w serialu, ale również w przyszłych filmach MCU.

źródło: theilluminerdi.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?