Powstanie Kogel Mogel 3! Do obsady dołącza znany aktor

Kogel Mogel w reżyserii Romana Załuskiego miał swoją premierę w 1988. Druga część produkcji w kinach pojawiła się rok później. Obydwa filmy zasługują na miano kultowych dzięki sympatii całej rzeszy Polaków. Pojawiła się oficjalna informacja, że wiosną 2019 roku zadebiutuje kontynuacja serii.

Sympatyczną Kasię Solską (później Zawadę) pokochały miliony. Fanów ucieszy fakt, że Kogel Mogel 3 skupi się na dalszych losach bohaterów. Zobaczymy, co dzieje się już u dojrzałej Kasi, która jako rozwódka mieszka wraz z matką i trzydziestoletnim synem na wsi. Uwielbiana bohaterka ponownie spotka na swojej drodze znane już dobrze widzom małżeństwo Wolańskich z ich dziećmi: dorosłym Piotrusiem i jego młodszą siostrą. Według najnowszych informacji w Piotrusia wcieli się Mikołaj Roznerski, znany z Kobiety sukcesu i Porad na zdrady. Jako jego rodziców ponownie zobaczymy Ewę Kasprzyk i Zdzisława Wardejnę. Oprócz nich w obsadzie znajdziemy również Stanisławę Celińską i Pawła Nowisza.

Fot: Jacek Mierosławski

Zobacz również: Kobieta sukcesu – zobacz zwiastun polskiej komedii romantycznej

Kogel Mogel i Galimatias, czyli kogel mogel II wyreżyserował Roman Załuski. Fabuła filmów koncentruje się na losach Kasi Solskiej, która ucieka do Warszawy przed swoim ślubem na wsi. Znajduje tam pracę jako niania Piotrusia, synka państwa Wolańskich i rozpoczyna studia pedagogiczne. Okazuje się, że w stolicy znajduje także miłość… Obydwie produkcje Polacy pokochali za niepowtarzalny, wyjątkowy humor i ponadczasowy przekaz. A jaka będzie 3. część? Przekonamy się już w 2019 roku!

Źródło: gp24.pl/ Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Kogel Mogel (1988)

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pola pisze:

Super film za starych dobrych czasów i jak ponownie zasłuży na brawa,to je dostanie.uwielbiam WSZYSTKIE stare filmy z lat 80 i 90.bo to były najlepsze polskie produkcje (i nie tylko).

Tom pisze:

Lata 80-90, to stare filmy?

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?