W lesie dziś nie zaśnie nikt – pierwszy klip z horroru z Julią Wieniawą

W lesie dziś nie zaśnie nikt to slasher polskiej produkcji, którego reżyserem jest Bartosz M. Kowalski, autor nagradzanego dramatu Plac zabaw oraz krótkometrażowego horroru Zacisze. W serwisie Instagram pojawił się pierwszy klip z filmu.

Julia Wieniawa, która wciela się w jedną z głównych ról w filmie W lesie dziś nie zaśnie nikt, umieściła na swoim profilu na Instagramie pierwszy fragment zapowiadający slasher.

View this post on Instagram

@wlesiedzisniezasnienikt 🎬

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Zobacz również: TVN i Polsat utworzą wspólny serwis streamingowy

U jej boku na ekranie pojawi się również Wiktoria Gąsiewska, która za pośrednictwem swoich kanałów społecznościowych udostępniła zdjęcie z planu produkcji. W obsadzie znaleźli się także: Gabriela Muskała, Stanisław Cywka czy Mirosław Zbrojewicz.

Na profilu horroru w serwisie Instagram możemy przeczytać, że slasher opowie o „grupie dzieciaków uzależnionych od technologii, która trafia na… obóz offline.⁣⁣ Tam dowiedzą się, że życie nie kończy się na Internecie.⁣⁣ Życie kończy się bez Internetu.”

Producentem W lesie dziś nie zaśnie nikt jest Akson Studia, a koproducentem Plan Zet.

W lesie dziś nie zaśnie nikt trafi do kin w piątek 13 marca 2020 roku. Za dystrybucję w kinach odpowiada firma Next Film.

Źródło: instagram.com/JuliaWieniawa; instagram/wiktoriagasiewska / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?