Znaki – oficjalny teaser serialu kryminalnego AXN

Znaki to kolejna, po ZbrodniRewirze oraz Ultraviolecie, serialowa propozycja kanału AXN. W sieci udostępniono pierwszy oficjalny teaser kryminalnej produkcji.

Opis serialu: W malowniczych plenerach Gór Sowich ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela (Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku. Serial to połączenie gatunków, kryminału z elementami mystery i thrillera obyczajowego.

W obsadzie produkcji znajdują się m.in. Andrzej Konopka (RóżaWataha), Helena Sujecka (Yuma), Małgorzata Hajewska-Krzysztofik (Atak paniki), Helena Englert, Jasper Sołtysiewicz czy zawodniczka MMA Karolina Owczarz.

Zobacz również: Quantico – Priyanka Chopra i stacja ABC przepraszają za kontrowersyjny odcinek

Serial wyreżyserują Jakub Miszczak (Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny, Licencja na wychowanie) i Marcin Ziębiński (Kiedy rozum śpi, Dublerzy). Za scenariusz odpowiadają Błażej Przygodzki (Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny, Policjantki i Policjanci, Licencja na wychowanie), Paulina Murawska (Ultraviolet, Komisarz Alex, Być jak Kazimierz Deyna), Wojciech Miłoszewski (Wataha, Prokurator).

Premiera powstającej w Górach Sowich 8-odcinkowej produkcji przewidziana jest na jesień 2018 roku w AXN.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?