Batman: Długie Halloween – pierwszy zwiastun animacji!

Długie Halloween jest wysoko cenioną powieścią graficzną nie tylko przez fanów, ale także przez krytyków. To właśnie na podstawie tego komiksu powstała kolejna animacja o przygodach Mrocznego Rycerza z Gotham City. Do sieci trafił zwiastun najnowszego filmu animowanego DC!

Nowa animacja od Warner Bros. i DC Comics będzie dwuczęściową adaptacją popularnego komiksu The Long Halloween. Pierwsza część została zaliczona do kategorii P-13, natomiast druga posiada kategorię R. Zwiastun Batman: Długie Halloween właśnie zadebiutował w sieci. Pierwszą część animacji będzie można zobaczyć jeszcze tego lata.

Batman: The Long Halloween Part One rozpoczyna się od brutalnego morderstwa popełnionego w Halloween, które zmusza Batmana do utworzenia sojuszu z dwoma nieskorumpowanymi stróżami prawa. Kapitan James Gordon oraz Harvey Dent łączą siły z Największym Detektywem Świata, aby obalić Romana – szefa potężnej, kryminalnej rodziny Falcone. Jednak gdy dochodzi do kolejnych zabójstw, staje się jasne, że zamiast zwykłych porachunków gangu mają do czynienia z seryjnym mordercą. A z każdą kolejną wskazówką trudniej jest zidentyfikować jego tożsamość.

Zobacz również: Joss Whedon chciał zrujnować karierę aktorską Gal Gadot?

Animację wyreżyserował Chris Palmer, który pracował także nad animowanym filmem Superman: Man of Tomorrow. Batmanowi głosu użyczył Jensen Ackles (znany z serialu Supernatural). Poprzednio aktor podkładał głos Jasonowi Toddowi w filmie Batman w cieniu Czerwonego Kaptura. W pozostałych rolach: Naya Rivera (Catwoman), Josh Duhamel (Harvey Dent), David Dastmalchian (Calendar Man), Troy Baker (Joker), Amy Landecker (Barbara Gordon), Julie Nathanson (Gilda Dent), Billy Burke (James Gordon), Titus Welliver (Carmine Falcone), Jack Quaid (Alberto), Fred Tatasciore (Solomon Grundy) oraz Alastair Duncan (Alfred).


Źródło: ing.com/ Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Fanka Batmana, fantastyki, horroru i dobrych kryminałów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?