Hitman 3 – gracze PC będą musieli dokonać ponownego zakupu

Gracze z całego świata czekają z niecierpliwością na premierę gry Hitman 3. Jednakże w dniu premiery użytkownicy PC będą musieli dokonać dodatkowej opłaty, aby móc w pełni ogrywać poziomy z Hitman 2.

Weterani serii czekają z wypiekami na twarzy, aby móc zagrać w grę Hitman 3 na PC. W przeciwieństwie do konsolowych graczy, użytkownicy PC będą zmuszeni do uiszczenia dodatkowej opłaty jeśli w pełni chcą doświadczyć zawartości z poprzedniej części. Pomimo ciężkiej drogi jaką przechodzi seria od 2016r. Hitman 3 zakończy trylogię, która pozwoli twórcom skupić się na innych franczyzach w przyszłości.

IO Interactive przechodzi przez proces, dzięki któremu gracze będą mogli zachować swój postęp we wszystkich wersjach Hitman 3. Dla graczy konsolowych ten proces będzie bardziej intuicyjny, gdyż ich witryna sklepowa wykryje zakup i umożliwi dostęp do tych poziomów w nowej grze. Gracze PC, otrzymali oryginalnego Hitmana na Epic Store Games w ramach darmowej promocji, kiedy Hitman 3 został zapowiedziany, ale Hitman 2 już nie poszedł w te same ślady. Oznacza to, że Ci gracze, którzy chcą zagrać we wszystkie poziomy na Epic Store będą musieli dokonać ponownego zakupu misji w postaci Access Pass DLC. Pomimo zapewnień twórców, wielu fanów jest bardzo niezadowolonych z faktu, że będą musieli przeznaczać dodatkowe środki i zostali gorzej potraktowani od swoich konsolowych rówieśników.

 

 

Zobacz również: Hitman 3 – oficjalny zwiastun gry na nowej generacji!

Z racji zmieniającej się natury witryn sklepowych i umowy jaką Epic daję twórcom, IO Interactive jest w ciężkiej sytuacji jeśli chodzi o Hitmana 3. Nie ma żadnych wskazań, że zespół chciałby zarobić więcej pieniędzy od swoich graczy. Jednakże jest to niefortunna wiadomość, że gracze PC będą musieli zmagać się z finansowymi barierami,  w przeciwieństwie do konsolowych graczy, którzy ich nie będą mieli, aby w pełni cieszyć się doświadczeniami płynącymi z gry.

Hitman 3 będzie dostępny na PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch, PC i Google Stadia od 20 stycznia 2021r.


Źródło: Screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Wielbiciel wszelkiej popkultury i wieczny poszukiwacz nowych pasji. Miłośnik fantasy zwłaszcza twórczości Tolkiena i Sapkowskiego. Zapalony gracz zarówno komputerowy jak i konsolowy. Zafascynowany kinem, książkami oraz muzyką filmową. W wolnym czasie poświęcam się przygotowaniom na start w biegu Hardcore na Runmageddonie.
Słuchacz każdego gatunku muzycznego, stale starający się poszerzać horyzonty.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?