Nagrodzona pięcioma statuetkami na festiwalu Młodzi i Film w Koszalinie produkcja szybko zyskała uznanie widzów. W pierwszy weekend wyświetlania film obejrzało w kinach 125 331 widzów!

W ten sposób obraz Jana Holoubka wdarł się na szczyt rankingu Box Office. Ponadto produkcja zbiera doskonałe recenzje i oceny. Mnożą się świetne opinie o filmie – zarówno ze strony krytyków, zwykłych widzów, jak i gwiazd show-biznesu.

Film na swoich Instagramowych profilach zachwalali m.in. Monika Olejnik („Przejmujący film”), Anna Kalczyńska („Znakomity film”), Antoni Królikowski („Rewelacyjne kino!”) i Henryk Sawka. W jednym z telewizyjnych programów poleciła go też Anna Dereszowska.

„25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” to poruszający dramat sensacyjny, oparty na prawdziwych wydarzeniach z życia Tomasza Komendy, którymi żyła cała Polska. To fabularna opowieść o życiu młodego mężczyzny niesłusznie skazanego na 25 lat więzienia za popełnienie brutalnego przestępstwa. Twórcy filmu podejmują próbę znalezienia odpowiedzi na do dziś nurtujące wszystkich pytania. Jak to mogło się wydarzyć? Dlaczego niewinny człowiek musiał aż 18 lat czekać w celi na sprawiedliwość?

samsung