Czarna Pantera 2 – Rihanna zagra w filmie?!

Choć 4. faza Marvel Cinematic Universe jeszcze nawet nie ruszyła, fani już teraz są jeszcze mocniej podekscytowani tym, co nas może czekać dalej. Czeka nas w końcu chociażby trzecia odsłona Strażników Galaktyki, Blade, a także sequel traktujący o pewnym władcy afrykańskiego supermocarstwa.

Czarna Pantera 2 to póki co niewiadoma, choć pewne plotki już się pojawiły. Przede wszystkim, wielu elektryzuje informacja związana z domniemanym pojawieniem się słynnego Doktora Dooma w roli głównego złoczyńcy filmu. Jednak na tym nie koniec. Portal We Got This Covered – który dotarli też niedawno do informacji, jako by prawdziwy Mandaryn miał pojawić się w Shang-Chi, a także o reboocie Inhumans już przy okazji premiery Ms. Marvel – donosi, że Disney poważnie myśli nad obsadzeniem Rihanny. Piosenkarka (a także okazyjnie aktorka) może podobno zagrać księżniczkę Zandę, „władczynię afrykańskiego państwa Narobi). Na razie ciężko powiedzieć, czy doniesienia faktycznie są prawdziwe, ale z pewnością byłby to ciekawy zwrot akcji. Może Zanda byłaby sojusznikiem Wakandy w walce z mocarstwem Doktora Dooma?

Boseman czarna pantera

Kadr z filmu Czarna Pantera

Zobacz również: Czarna Pantera 2 – Martin Freeman twierdzi, że produkcja rozpocznie się w 2021 roku

Opis poprzedniej części: Czarna Pantera kontynuuje opowieść o T’Challi, który po wydarzeniach z Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów powraca do Wakandy, aby stać się królem. Jednakże na radarze zaczynają pojawiać się kolejni wrogowie. W związku z tym T’Challa jednocześnie jako król i Czarna Pantera zostaje wystawiony na próbę, a co za tym idzie, wciągnięty w konflikt, który stanowi niebezpieczeństwo dla całego świata. Występują Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Daniel Kaluuya, Angela Bassett, Letitia Wright, Winston Duke, Florence Kasumba, Sterling K. Brown, Andy Serkis oraz John Kani.

W filmie Czarna Pantera 2 możemy spodziewać się następujących powrotów: Chadwick Boseman jako T’Challa. Letitia Wright jako, Shuri, Lupita Nyong’o jako Nakia, Danai Gurira jako Okoye, Martin Freeman jako Everett K. Ross, Daniel Kaluuya jako W’Kabi, Winston Duke jako M’Baku, a także Angela Bassett jako Ramonda, matka T’Challi.

Źródło: We Got This Covered / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?