Advertisement
Advertisement

Dog Soldiers – Neil Marshall nie wyklucza kontynuacji!

Pomimo, że Neil Marshall w swoim dorobku reżyserskim ma zaledwie kilka pełnometrażowych filmów, dwa z jego dzieł to jedne z najbardziej znaczących dzieł współczesnego horroru. Zarówno Dog Soldiers jak i Zejście są przykładami swoich podgatunków, a każdy z nich zyskał zasłużonych zwolenników. Jednak wszystko wygląda na to, że Marshall jeszcze nie skończył z jedną z tych historii.

W ostatnim wywiadzie dla Boo Crew potwierdził, że istnieje wyraźna możliwość na powstanie kontynuacji kultowego horroru.

Dog Soldiers zawsze miało być trylogią. Teraz w końcu pojawiła się szansa na drugą część.

Pomimo tego, że film został dobrze przyjęty zarówno przez krytyków jak i widzów, to niestety plany się nie zmaterializowały. Wszystko może się zmienić ponieważ. Neil Marshall już w zeszłym roku rozbudził wyobraźnie fanów przyznając, że kontynuacja horroru  jest bardziej możliwa niż kiedykolwiek

W końcu się pojawiła szansa większa niż kiedykolwiek wcześniej. Pracujemy nad pewnymi rzeczami i sprawdzamy co możemy zrobić. Przez ostatnie 18 lat pytanie, które mi zadawano najczęściej brzmiało – Kiedy powstanie kontynuacja?. Część mnie chciałaby wrócić i ponownie odwiedzić ten świat.

Zobacz również: Horrory na faktach na Netflix | TOP 10

Z pewnością słowa reżysera brzmią, jakbyśmy wkrótce mogli powrócić do oświetlonych księżycem, nawiedzonych przez wilkołaki lasów z Dog Soldiers. Na razie musimy trzymać kciuki za jak najszybsze rozpoczęcie prac.


Źródło: movieweb.com / Ilustracja wprowadzająca: Kadr z filmu Dog Soldiers
 

Entuzjastka literatury i kina. Wielbicielka odkrywania nowych seriali oraz filmów. Poza tym ogromna fanka Formuły 1 i Disneya

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?