Dwayne Johnson zapowiada sequel Jumanji: Przygody w dżungli!

Reboot dawnego hitu okazał się jedną z największych pozytywnych boxoffice’owych niespodzianek ubiegłego roku. Nie tylko zebrał przyzwoite oceny, ale także walczył jak równy z równym z największym szlagierem 2017 roku, czyli Ostatnim Jedi.  Druga część tej produkcji była już zapowiadana, teraz dodatkowo potwierdził to sam jej gwiazdor, czyli Dwayne Johnson.

Sony Pictures już ogłosiło, że sequel wyjdzie w grudniu 2019. Co jest dość wymownym sygnałem do walki z kolejną częścią Gwiezdnych Wojen.  Jak widać, Dwayne Johnson i spółka wydają się być aż nadto ośmieleni swoim sukcesem i chcą podjąć następne wyzwanie:

Ladies, gents and children of all ages.. The JUMANJI SEQUEL is officially underway. Holy shit what a dynamite pitch from our writer/director Jake Kasdan. We couldn’t stop laughing and most importantly – like our first JUMANJI – the HEART in our story is our anchor. Writing with Jake, are our original JUMANJI writers Jeff Pinkner and Scott Rosenberg. Back to produce is my twin, Matt Tolmach and myself, @danygarciaco & @hhgarcia41. And sorry for the spoiler but @kevinhart4real dies in the first 15 seconds of the movie, to what I’m assuming will be a HUGE standing ovation from the audience and the cast @karengillanofficial @jackblack @nickjonas ? #TheSmolderReturns #SevenBucksProds #SONY #JUMANJI

A post shared by therock (@therock) on

Zobacz również: Iniemamocni 2 z rekordowym otwarciem!

W filmie z końcówki 2017 roku czworo nastolatków zostaje wciągniętych do świata Jumanji i zmuszonych do stawienia czołu nosorożcom, czarnym mambom i niekończącym się pułapkom oraz łamigłówkom w samej dżungli. Chcąc przeżyć, muszą wcielić się w postacie z gry: łagodny Spencer stanie się głupim sportowcem (Dwayne Johnson), futbolista Fridge zmienia się w małego Einsteina (Kevin Hart), dziewczyna specjalizująca się w nowoczesnych technologiach okaże się oczytanym profesorem (Jack Black), a cherlawa Martha wcieli się w amazońską wojowniczkę (Karen Gillian). By pokonać grę i powrócić do swoich poprzednich wcieleń, bohaterowie będą musieli całkowicie odmienić swój sposób postrzegania świata.

Źródło: Heroic Hollywood / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?