Advertisement
Advertisement

Eternals pokaże upadek Atlantydy i przedstawi Namora?

Wśród wielu pogłosek związanych z Eternals chyba najgłośniejszą jest potencjalne pojawienie się Namora – jak dotąd jednego z wielkich nieobecnych w MCU. Teraz pojawiły się doniesienia mające silny związek z Atlantydą.

Otóż według pewnych źródeł, w pewnym momencie filmu ma zostać pokazany obraz tonącej Atlantydy. A jako że jest to miejsce powiązane z Namorem, spekuluje się, iż to właśnie tam Submariner pojawi się po raz pierwszy. Trudno jednak na obecną chwilę zweryfikować tę teorię.

The Eternals

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: TOP 60 – Dobre filmy Netflix Original, które warto zobaczyć!

Eternals: film z czwartej fazy MCU, który zadebiutuje 6 listopada 2020 roku. Opowie on o tytułowej grupie nieśmiertelnych istot z kosmosu. Zostały stworzone przez rasę Celestials i wysłane na Ziemię, by chronić planetę przed ich złymi odpowiednikami zwanymi Deviants. Wspomniana wcześniej Salma Hayek wcieli się w postać Ajak. W originale heros była mężczyzną, jednak twórcy filmu postanowili zmienić jego płeć. Oprócz tego w obsadzie superprodukcji wystąpią także Richard Madden jako Ikaris, Angelina Jolie (Thena), Kumai Nanjiani (Kingo), Bryan Tyree Henry (Phastos), Lauren Ridloff (Makkari), Lia McHugh (Sprite) oraz Don Lee (Gilgamesh).

Za reżyserię filmu odpowiada Chloé Zhao. Natomiast scenarzystami zostali Matthew oraz Ryan Firpo. Na razie nie wiadomo zbyt wiele na temat fabuły. Zdradzono jedynie, że akcja rozegra się na przestrzeni tysięcy lat.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?