Hobbs And Shaw – ruszyła produkcja! Pierwsze zdjęcie z planu!

Dwayne The Rock Johnson łączy siły z Jasonem Stathamem, w celu prowadzenia nowoczesnych i odpicowanych bryk, jak również obijania mord naprzykrzającym się gościom? Czy można prosić o coś więcej? Tak właśnie zapowiada się spin off serii Szybcy i wściekli pt. Hobbs And Shaw, mimo iż jeszcze niewiele o nim wiemy. W zasadzie jedyną wiadomą rzeczą to fakt, iż sam film będzie opowiadać o przygodach sympatycznego agenta Hobbsa (Johnson), który był dość ważnym sprzymierzeńcem ekipy Dominica Toretto, oraz Shawa – byłego przeciwnika wspomnianego przed momentem teamu. Dobra, koniec z tym rozpisywaniem się, przejdźmy już do rzeczy. Johnson, jak to ma w zwyczaju, zakomunikował światu za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że wczoraj rozpoczęły się zdjęcia do omawianego projektu. W związku z tym, mam dla Was pierwszy fotos z planu. Jak Wam się podoba?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

DAY 1 and the evolution has officially begun. Long awaited Fast & Furious spin-off movie, #HobbsAndShaw is electric. My partner in heavy crime & fun @jasonstatham is lookin’ like $1million bucks and holdin’ it all down. Our visionary & bad ass director @davidmleitch (just directed Deadpool2) at the helm and ready to evolve the franchise in exciting and fresh new ways. And as always, our @sevenbucksprod president @hhgarcia41 capturing the dopest images thru his ? lens. Keep crushing on that set boys… the man known as “HOBBS” will touch down in London in two weeks. Pancakes, tequila and ass kickin’s ?? on me. #Day1 #TheEvolution #HobbsAndShaw

Post udostępniony przez therock (@therock)

Zobacz również: Elite – tajemnicze morderstwo na terenie uczelni? Zwiastun nowej serii Netflixa!

Na zdjęciu możecie zobaczyć Jasona Stathama rozmawiającego z reżyserem projektu, Davidem Leitchem. Za nimi widać bajeranckie samochody.

Obecnie, jak już wspominałem na początku newsa, niewiele wiadomo o samej fabule obrazu. Jednakże niedawno do obsady widowiska akcji dołączył Idris Elba. Aktor wcieli się w głównego rywala rzeczonej powyżej dwójki, co jest kolejnym powodem, dla którego będzie warto zainteresować się omawianym projektem. Obraz pojawi się w amerykańskich kinach już 2 sierpnia 2019 roku.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia – Matt Kennedy; Universal Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?