Kevin sam w domu – Disney+ tworzy reboot filmu. Reżyser oryginału krytykuje ten pomysł

Reżyser filmów Kevin sam w domu i Kevin sam w Nowym Jorku, Chris Columbus, odmówił pracy przy projekcie Disney+, który zakłada stworzenie nowego filmu na podstawie kultowej świątecznej serii.

Chris Columbus aktualnie zajmuje się promocją swojego nowego świątecznego projektu, czyli Kroniki świątecznej 2, która zadebiutuje na Netflixie już 25 listopada.

W wywiadzie z Insider reżyser powiedział, że reboot Kevina to strata czasu. Uważa, że ten pomysł nie odniesie sukcesu i nie rozumie idei projektu. Przy okazji skrytykował też filmy live action. Uważa, że lepiej tworzyć coś, czego jeszcze nie było.

Zobacz: Lilo i Stitch – powstanie film live action. Disney prowadzi rozmowy z reżyserem

Columbus w wywiadzie wspomniał też o epizodzie Donalda Trumpa w drugiej części Kevina. W czasie nagrywania filmu to właśnie Trump był właścicielem The Plaza Hotel w Nowym Jorku. Zgodził się wtedy na udostępnienie obiektu pod warunkiem, że sam pojawi się w filmie.

Aktualnie prace nad rebootem Kevina samego w domu są wstrzymane z powodu pandemii. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na kolejne informacje i efekty projektu Disney+.

Zobacz: JoJo Rabbit – przedpremierowa recenzja antywojennej satyry Taiki Waititiego | BFI LFF 2019

Reboot Kevina wyreżyseruje Dan Mazer, a za scenariusz odpowiedzialni są Mikey Day i Streeter Seidell. Rolę głównego bohatera, w którą oryginalnie wcielał się Macaulay Culkin ma przejąć aktor, który zagrał w filmie Jojo Rabbit – Archie Yates. W produkcji pojawią się także Ellie Kemper, Rob Delaney, Kenan Thompson i Timothy Simons.


Źródło: collider.com / Ilustracja wprowadzenia: 20th Century Fox

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?