Majowe nowości filmowe w CDA Premium

Przygotowaliśmy dla Was krótkie zestawienie majowych nowości filmowych w CDA Premium.

Maj przyniósł pierwsze próby znoszenia obostrzeń związanych z epidemią, ale wiele wskazuje na to, że powrót do normalnej aktywności będzie bardzo długi. Serwis CDA stara się uatrakcyjnić Internautom pobyt w domach i każdego dnia dodaje nowe filmy. Oto krótkie zestawienie najciekawszych nowości w tym miesiącu.

Zobacz również: TOP 10 – Najlepsze filmy science fiction na CDA. Ranking Science Fiction CDA Premium.

Pasażer (link)

Thriller. Podróże pociągiem na drodze praca-dom mogą wywrócić świat do góry nogami. Zwłaszcza, gdy stoi za tym tajemnicza kobieta kusząca dużą sumą pieniędzy za wykonanie pewnego zadania…Świetny Liam Neeson w trzymającym do końca thrillerze akcji!

fot. materiały prasowe

Śmierć Stalina (link)

Satyra. Umiera Józef Stalin. Rozpoczyna się walka elit władzy o dominację i wpływy po zmarłym dyktatorze. Komedia niepoprawna politycznie, zakazana na terenie całej Rosji!

Zobacz również: Śmierć Stalina – recenzja czarnej komedii o ludziach, którzy posiedli za dużo władzy

fot. materiały prasowe

Hacker (link)

Dramat/Thriller. Rodzina Alexa boryka się z problemami finansowymi, a chłopak postanawia skorzystać z oferty przyjaciela i wkracza w świat wirtualnej działalności przestępczej.

fot. materiały prasowe

Bel Canto (link)

Thriller. Rodzina Alexa boryka się z problemami finansowymi, a chłopak postanawia skorzystać z oferty przyjaciela i wkracza w świat wirtualnej działalności przestępczej.

fot. materiały prasowe

Granica (link)

Thriller/Kryminał. Rodzina Alexa boryka się z problemami finansowymi, a chłopak postanawia skorzystać z oferty przyjaciela i wkracza w świat wirtualnej działalności przestępczej.

fot. materiały prasowe

Sobibór (link)

Dramat wojenny. Aleksander Paczerski trafia do obozu zagłady w Sobiborze. Bardzo szybko orientuje się, że jedynie ucieczka z tego piekła może uratować mu życie. Rosyjski kandydat do Oscara w 2018 roku.

Zobacz również: Sobibór –  przedpremierowa recenzja filmu o ucieczce z hitlerowskiego obozu zagłady

fot. materiały prasowe

Mężczyzna imieniem Ove (link)

Komedia. Bohaterem filmu jest Ove, zgryźliwy tetryk, który nie może pogodzić się ze śmiercią żony. Kiedy na horyzoncie pojawiają się nowi sąsiedzi, jego życie zostaje wywrócone do góry nogami. Wielokrotnie nagradzany i nominowany do Oscara film.

fot. materiały prasowe

Fala (link)

Thriller sci-fi. Mający poukładane życie Frank, postanawia pewnej nocy zaszaleć. Mężczyzna zażywa nieznany narkotyk, czego bardzo szybko zaczyna żałować…

fot. materiały prasowe

Zobacz również: TOP 10 – Najlepsze filmy na CDA! Ranking filmów CDA Premium.

Kobiety w biegu (link)

Komedia. Vera i jej trzy córki postanawiają przebiec maraton w sztafecie. Dla kogoś, kto nie ma ze sportem wiele wspólnego, nie będzie to łatwe zadanie…

fot. materiały prasowe

Czego pragną mężczyźni (link)

Komedia. Kolejna komedia na naszej liście. Podczas szalonej nocy spędzonej z przyjacielem, Karel ogłasza, że …pragnienie być kobietą. Kiedy budzi się następnego ranka, odkrywa, że jego życzenie się spełniło.

fot. materiały prasowe

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: CDA.pl

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?