Moonfall – Michael Peña i inni dołączają do obsady filmu Emmericha

Ikona kina katastroficznego powróci w Moonfall. Co prawda trochę będziemy musieli na to jeszcze zaczekać, ale już teraz powiększa się obsada.

Na tę chwilę do ekipy dołączyli Michael Peña, Carolina Bartczak, Maxim Roy oraz Stephen Bogaert. Ten pierwszy zastąpi Stanleya Tucciego, który wcześniej był przymierzany do roli bogatego sprzedawcy samochodów, który jest związany z byłą żoną głównego bohatera (Patrick Wilson). W obsadzie wystąpią także m.in. Halle Berry i Charlie Plummer.

Fot. Kadr z filmu Ant-Man

Zobacz również: The Tomorrow War – film z Chrisem Prattem nie będzie miał premiery w kinach

Moonfall to historia tragicznej zmiany w kosmicznej trajektorii lotu, wskutek której Księżyć sunie w kierunku Ziemi. Do najważniejszych bohaterów należy pewien ekscentryczny geniusz, który był w stanie przewidzieć potencjalną katastrofę. Film ma pojawić się w 2022 roku.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?