Advertisement
Advertisement

Rami Malek przeciwnikiem Jamesa Bonda?

Jak donoszą zagraniczne media, gwiazda filmu Bohemian Rhapsody może zagrać w 25. odsłonie przygód Jamesa Bonda. Rami Malek ma jednak problem z napiętym grafikiem.

Wciąż nie wiemy, kto zagra głównego antagonistę Bonda. Portal Variety poinformował, że producenci najnowszego filmu o agencie 007 w tej roli widzą właśnie Maleka. Istnieje jednak poważna przeszkoda w tym przedsięwzięciu, a mianowicie prace nad ostatnim sezonem Mr. Robot. Od marca do lipca zaplanowane zostały czasochłonne zdjęcia do serialu. Czy angaż aktora okaże się jednak faktem? Dowiemy się najprawdopodobniej już niedługo. Przypomnijmy, że do roli przeciwnika Jamesa Bonda typowany był także Tomasz Kot.

Fot: kadr z filmu „Skyfall”, Daniel Craig jako James Bond

Zobacz również: Bohemian Rhapsody – ścieżka dźwiękowa [Recenzja i odsłuch]

Wiemy też już od pewnego czasu, że kolejny film o Agencie Jej Królewskiej Mości ma kontynuować wątki rozpoczęte w Casino Royale. Zdjęcia do Bonda 25 rozpoczną się 4 marca 2019 w Pinewood Studios w Londynie. Nowa data premiery została wyznaczona na 14 lutego 2020 roku, a więc kilka miesięcy później, niż planowano. Reżyseruje Cary Fukanaga, który w swoim filmowym CV wpisany ma serial Wariat. W roli Agenta 007 po raz piąty wystąpi Daniel Craig, a w obsadzie pojawią się również Ralph Fiennes, Naomi Harris i Ben Whishaw.

Źródło: Variety/ Ilustracja wprowadzenia: Swan Gallet/WWD/Rex

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?