Tomasz Kot miał zagrać w nowym Bondzie?! Co poszło nie tak?

Parę dni temu światem filmowym wstrząsnęła informacja, że z reżyserskiego stołka zrezygnował Danny Boyle, który miał stworzyć 25. odsłonę przygód Agenta 007. Teraz pojawił się nowy, szokujący news. Danny Boyle miał zrezygnować ze swojej funkcji po tym, jak pokłócił się z Danielem Craigiem o udział Tomasza Kota w kultowej serii.

Niestety, polskiego znanego aktora jednak nie zobaczymy w filmie o Agencie Jej Królewskiej Mości. Tomasz Kot nie zagra w produkcji o Bondzie rosyjskiego złoczyńcy. Był jednym z głównych kandydatów do postaci najgroźniejszego antagonisty.  Na jego występ nie zgodził się jednak Daniel Craig, który pełni znacząca rolę w castingach. Jego głos ma duży wpływ na ostateczną decyzję twórców nowej produkcji. Jak donosi brytyjski portal Telegraph angaż polskiego aktora miał stać się kością niezgody między Danny’m Boyle’m, a Danielem Craigiem. Czy dlatego reżyser odszedł? Kto wie…

Fot. Vianney Le Caer/REX/ Danny Boylw

Zobacz również: Bond 25 – Danny Boyle nie jest już reżyserem!

Prawdopodobnie film w swojej obsadzie ma jeszcze braki. Skoro nie Kot, to kto zostanie głównym antagonistą Jamesa Bonda? Ważną kwestią pozostaje również funkcja reżysera produkcji. Póki co musimy czekać na oficjalne doniesienia o potencjalnych zastępcach Boyle’a. Być może producenci pomyślą nad Villeneuvem, który w przeszłości był wymieniany jako możliwy kandydat. Nie wiadomo także, czy zdjęcia ruszą 3 grudnia, jak zostało wcześniej zaplanowane.

Źródło: Telegraph/ Ilustracja wprowadzenia:  Fot. Marcin Stępień / Agencja 

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?