Spider-Man: Daleko od domu – nowi Mściciele się formują!

Pojawiły się nowe sceny oficjalnego zamknięcia 3. fazy Marvel Cinematic Universe.

Tym razem możemy zobaczyć, jak Spider-Man daje powoli początek nowej grupie Avengers, którzy staną przeciwko nowym śmiertelnym zagrożeniom.

Zobacz również: The Boys szykują się do rozróby w nowym zwiastunie

Spider-Man: Daleko od domu zakończy Trzecią Fazę Kinowego Uniwersum Marvela. Mówi się, że to swego rodzaju koniec pewnej epoki. Pewnym jest więc, że tego filmu po prostu nie można przegapić. Obok Toma Hollanda w głównej roli w widowisku wystąpią także Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Jon Favreau jako „Happy” Hogan oraz Jake Gylenhall, który wcieli się w Mysterio – postać wyjątkowo nieoczywistą.

Film w kinach od 5 lipca.

Źródło: Youtube / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Spiderman pisze:

Boshe co za generyczne newsy…za każdym razem jak coś dotyczy nadchodzącego dużego hitu jest parę nowych zdań i potem wszystko to samo. News w którym nie ma kszty informacji…ale się bijecie o wyświetlenia takimi gówno informacjami…

Szymon Goraj pisze:

Za każdym razem najbardziej mnie bawią tego typu wpisy pod newsami, których istotą są nowe materiały wideo. Co miałem jeszcze tu dopisać, streszczenie zapowiedzi? 😀

Spider-Man pisze:

No nie wiem… Może pisać newsy i czymś co ma znaczenie? ? Przecież w tym wideo nie ma nic nowego…niby jacy nowi avengersi się formują? Spider-Man i mysterio? ?

Szymon Goraj pisze:

Przykro mi, ale się mylisz, bo materiał zawiera nowe sceny i nawiązuje do tego, że Spider-Man ma formować nowych Avengers. Nie jest to, rzecz jasna, jakieś odkrywcze wideo, ale wielu takie rzeczy również interesują, dlatego z całym szacunkiem, ale wziąłbym to na Twoim miejscu pod uwagę. Ale najlepiej jest w pierwszej wypowiedzi poużywać wulgaryzmów i pisać o braku i nowych informacji (co jest kłamstwem, mimo wszystko). Trochę kultury nie zaszkodzi;)

A inne, powiedzmy – obiektywnie ważniejsze newsy – również są publikowane, stąd też zupełnie nie potrafię zrozumieć, w czym przeszkadza Ci ten tekst. Jeszcze zrozumiałbym, gdyby to była sytuacja, w której piszemy tylko takie newsy…

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?