Spider-Man: Daleko od domu – szkice koncepcyjne z finałowego starcia

Pojawił się kolejny zestaw szkiców koncepcyjnych filmu Jona Wattsa.

Tym razem możemy przyjrzeć się planom towarzyszącym tworzeniu finałowej batalii pomiędzy Spider-Manem a Mysterio. Jak widać, szykowano wiele innych widowiskowych scen – być może jeszcze bardziej od tego, co zobaczyliśmy w kinie. Niektóre kadry przypominają wręcz to, co widzieliśmy w Incepcji.

Zobacz również: Titans – Nightwing na zdjęciu z planu

Obok Toma Hollanda w głównej roli w Spider-Man: Daleko od domu wystąpili także Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Jon Favreau jako „Happy” Hogan oraz Jake Gylenhall, który wcielił się w Mysterio – postać wyjątkowo nieoczywistą.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Henrik Tamm/Marvel Studios/Sony Pictures

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?