Statham i Johnson uzbrojeni na pierwszym zdjęciu z Hobbs and Shaw

I kolejne zdjęcie od Entertainment Weekly. Tym razem możemy zobaczyć tytułowych bohaterów filmu Hobbs and Shaw, jak stoją przed kamerami trzymając dość specyficzną narzędzia do obrony.

Hobbs and Shaw

Fot. Entertainment Weekly

 

Hobbs & Shaw podąża zatem śladami agenta służb dyplomatycznych – Luke’a Hobbsa, odgrywanego przez Johnsona i zabójcy Deckarda Shawa, w którego wciela się Statham. Scenariusz do obrazu sporządził Chris Morgan, który pracował nad serią Szybcy i wściekli od jej trzeciej odsłony zatytułowanej Tokio Drift. Film został wydany w 2006 roku.

Nadchodzący spin off to zupełnie odrębna historia, niepowiązana z będącymi w trakcie rozwoju, kolejnymi częściami flagowej sagi. Dziewiąta odsłona zagości na ekranach kin 10 kwietnia 2020 roku, a 10 2 kwietnia 2021 roku.

W obsadzie widowiska znajduje się również Idris Elba i Vanessa Kirby. Aktor wcieli się w głównego antagonistę omawianego obrazu, natomiast jego koleżanka po fachu odegra Hattie Shaw. Hobbs & Shaw rozgrzeją kina do czerwoności już 2 sierpnia 2019 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Szybcy i wściekli 8

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?