Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw – Dwayne Johnson wypowiada się na temat potencjalnego angażu Keanu Reevesa

Ten aktor pojawiał się ostatnimi czasy niemal w każdej sferze popkultury. Okazało się, że mógł pojawić się w jeszcze jednym projekcie.

Tak przynajmniej wynika ze słów Dwayne’a Johnsona. Podczas niedawnej rozmowy przyznał, że istniały plany związane z pojawieniem się Keanu Reevesa w Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw, jednak ostatecznie nie udało się ich zrealizować. Gwiazdor nie zaprzecza jednak, że do takiej współpracy mogłoby dojść w przyszłości.

Zobacz również: Keanu Reeves w nowym zwiastunie Cyberpunk 2077, znamy datę premiery! | E3 2019

Hobbs i Shaw podąża zatem śladami agenta służb dyplomatycznych – Luke’a Hobbsa, odgrywanego przez Dwayne’a Johnsona i zabójcy Deckarda Shawa, w którego wciela się Jason Statham. Scenariusz do obrazu sporządził Chris Morgan, który pracował nad serią Szybcy i wściekli od jej trzeciej odsłony zatytułowanej Tokio Drift. Film został wydany w 2006 roku.

Nadchodzący spin off to zupełnie odrębna historia, niepowiązana z będącymi w trakcie rozwoju, kolejnymi częściami flagowej sagi. Dziewiąta odsłona zagości na ekranach kin 10 kwietnia 2020 roku, a dziesiąta z kolei 2 kwietnia 2021 roku.

W obsadzie widowiska znajdują się również: Eiza González – Madam M., Idris Elba – Brixton, Vanessa Kirby – Hattie Shaw i Eddie Marsan. Zatem Hobbs & Shaw rozgrzeją kina do czerwoności już 2 sierpnia 2019 roku.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?