Venom 2 – Michelle Williams powróci do obsady!

Ostatnio sporo jest dobrych wieści związanych z kolejną częścią historii symbionta i jego nosiciela. Do ekipy powróci bowiem główna postać kobieca.

Tak jest, Michelle Williams potwierdziła, że zobaczymy ją w Venom 2. Aktorka nie ukrywała, że motywacją dla jej powrotu jest pojawienie się Andy’ego Serkisa na stanowisku reżysera. Dlatego z przyjemnością powróci, by móc współpracować i uczyć się od tego utalentowanego twórcy.

Venom

kadr z filmu Venom

Zobacz również: Winter Soldier w solowym filmie o Czarnej Wdowie?

Pomimo niezbyt przychylnych recenzji, Venom zarobił 500 mln dolarów w trzy tygodnie. W weekend otwarcia w Chinach osiągnął wynik 111 mln dolarów. Ten sukces zdecydowanie zachęcił Sony do stworzenia kolejnych filmów ze świata Spider-Mana. Obecnie wyczekujemy produkcji pod tytułem Morbius, gdzie główną rolę zagra Jared Leto. Jeśli zaś chodzi o Venoma 2, ważnym elementem może być scena po napisach z pierwszej części. Mieliśmy tam przyjemność poznać postać Cletusa Kasady’ego, znanego też jako Carnage, granego przez Woody’ego Harrelsona. Pierwotnie reżyserem miał być ponownie Ruben Fleischer, lecz musiał on dokończyć inny film ze stajni Sony, Zombieland 2: kulki w łeb.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Venom

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?