Zimna wojna i Planeta singli 3 osiągnęły milionową widownię

Dwa polskie filmy osiągnęły w rodzimym Box Office ponad milionową widownię. Wczoraj poinformowano, że taki wynik jest już na koncie Zimnej wojny, a dzisiaj wyczyn powtórzyła Planeta singli 3.

Trzecia i finałowa odsłona komedii romantycznej potrzebowała do tego dwóch weekendów, natomiast nominowana do Oscara produkcja na wynik pracowała od 8 czerwca 2018 roku.

Zobacz również: 365 dni – powstanie ekranizacja polskiej odpowiedzi na 50 Twarzy Greya

Zimna wojna, która ma szansę na trzy Oscary, wciąż wyświetlana jest również w Stanach Zjednoczonych, gdzie do tej pory zarobiła 3,5 mln dolarów i do pobicia wyniku Idy brakuje jedynie 300 tys. dolarów.

zimna wojna cold war pawlikowski

fot. Łukasz Bąk

Źródło: informacja prasowa/twitter/PTomiczek / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?