Family Guy. Za kulisami – już dziś oficjalna książka o serialu

Wywiady z twórcami, notatki z produkcji, opowieści zza kulis. Storyboardy, projekty garderoby, fotografie źródłowe. Świata Family Guya i jego kultowych postaci jeszcze nigdy nie zaprezentowano w taki sposób! Premiera oficjalnej książki „Family Guy. Za kulisami” już dziś.

Family Guy. Za kulisami to bogato ilustrowana i kolorowa przepustka za kulisy dziewięciokrotnego zwycięzcy nagrody Emmy. Zapewnia ekskluzywny, jedyny w swoim rodzaju dostęp do miejsc, które do tej pory były zarezerwowane wyłącznie dla Setha McFarlane’a, Setha Greena, Mily Kunis, Alex Borstein czy Mike’a Henry’ego. Pozwala zobaczyć grafiki koncepcyjne i przeczytać notatki scenarzystów, wywiady z ekipą i mnóstwo opowieści o słynnych ulubieńcach światowej publiczności. Oto Peter, Lois, Meg, Chris, Stewie i Brian Griffinowie oraz Joe Swanson, Glenn Quagmire i Cleveland Brown – znani, uwielbiani, kochani, jedyni i niepowtarzalni!

Komentarze twórców serialu przeprowadzą krok po kroku przez proces produkcyjny, od wspólnych burz mózgów po przygotowanie ostatecznej wersji odcinka. Z niezwykłą pasją omawiają nie tylko historię jego powstania, ale i stronę artystyczną, co jest cennym źródłem wiedzy dla studentów animacji.

„Family Guy. Za kulisami” to niezbędnik każdego fana serialu i wielbiciela popkultury.

Wejdź tu i dowiedz się więcej o książce: www.idz.do/familyguy-ksiazka

– Przeczytaj darmowy fragment

– Zobacz, czego dowiesz się z lektury

– Zamów w przedsprzedaży

Cytaty z książki:

„Z początku nie zamierzaliśmy przydawać Lois seksapilu. Ale z biegiem czasu, gdy tylko nadarzała się sposobność, by zaprezentować ją w całej okazałości… Cóż, okazywała się zdecydowanie bardziej kształtna, niż pierwotnie planowaliśmy”.

„Moja taktyka – mówi współproducent Peter Shin – to przegiąć na dwieście procent, a potem czekać, aż każą mi coś złagodzić”.

„Wiedzieliśmy, że parę osób lubi nasz serial – mówi Sheridan – ale dotarliśmy do miejsca, w którym zaczęliśmy tracić nadzieję, i powiedzieliśmy sobie: »Przestańmy robić to dla kogoś innego, myślmy o sobie. Róbmy to, na co mamy ochotę, nieważne, jak dziwaczne to będzie. Rozbawmy chociaż siebie nawzajem i odejdźmy z hukiem«”.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?