Fury Files – Disney+ zapowiedział nowy animowany serial Marvela!

Podczas gdy światowy przemysł rozrywkowy trwa sparaliżowany, Marvel nie próżnował. Szykuje się zatem kolejna interesujący serial.

Projekt jest zatytułowany Fury Files i ma skoncentrować się na grupie różnych superherosów i złoczyńców, a wszystko w formie komiksowej animacji i scen z takich produkcji jak  Avengers: Earth’s Mightiest Heroes and X-Men: The Animated Series.

Spider-Man

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Transformers – podano datę nowego filmu uniwersum

Opis Fury Files brzmi póki co następująco: nie powinniście być zaskoczeni tym, że Nick Fury ma teczki na każdego superbohatera Marvela. Fury Files daje czytelnikom pełen dostęp do tajnych informacji wywiadowczy dotyczących kluczowych superherosów i złoczyńców. Wszystko to jest opowiedziane przez samego tajemniczego Fury’ego, przynosząc mieszankę animacji i ruchomego komiksu! Szukacie możliwości pobrania całej masy informacji o każdym superbohaterze? Fury już się tym zajął!

Fury Files ma się pojawić na platformie Disney+ już 15 maja.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?