Transformers – podano datę nowego filmu uniwersum

Paramount Pictures ewidentnie nie ociąga się ze swoimi planami. Pomimo panującej zawieruchy związanej z epidemią nadal rozkręcają swoje plany.

Nowa produkcja z uniwersum Transformers ma mieć miejsce 24 czerwca 2022 roku. Nie wiadomo jednak, o który projekt chodzi: o nową część Bumblebee, spin-off bazujący na animacji Beast Wars, czy ewentualnie prequel rozgrywający się na Cybertronie.

Transformers

Fot. Kadr z filmu Transformers Wiek Zagłady

Zobacz również: Kosmiczny mecz 2 – tytuł sequela ujawniony w logo!

Ostatnim filmem w uniwersum był Bumblebee, spin-off Transformers: Rok 1987. Na jednej z kalifornijskich plaż Bumblebee znajduje azyl na złomowisku. Tymczasem Charlie (Hailee Steinfeld), dziewczyna u progu dorosłości, próbuje zrozumieć świat, wciąż szukając w nim dla siebie miejsca i roli. Na wspomnianym złomowisku znajduje zdezelowanego, rdzewiejącego Bumblebee. Kiedy udaje jej się go odrestaurować, szybko orientuje się, że Bumblebee nie jest zwykłym żółtym „garbusem”.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Transformers

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?