Loki – Owen Wilson miał problemy ze zrozumieniem MCU

9 czerwca 2021 roku na platformie Disney+  wyemitował pierwszy odcinek Lokiego. Owen Wilson jak dotąd nie miał styczności ze światem wykreowanym w ramach Marvel Cinematic Universe.

Owen Wilson zdecydował się zagrać Mobiusa, agenta tajnej jednostki Time Variance Authority. Jest to międzywymiarowa biurokratyczna organizacja, której zadaniem jest utrzymanie jednej, świętej osi czasu i usunięcie wszystkich ,,wariantów”, prowadzących do zaburzenia czasoprzestrzeni. Kiedy Loki użył Tesseraktu w Avengers: Endgame z 2019 roku — przyciągnął zainteresowanie Mobiusa i TVA.

Warto wspomnieć, że przed Lokim Owen Wilson nie grał wcześniej w superbohaterskich produkcjach i nie interesował się zbytnio filmami Marvela.

Nie czytałem komiksów i nie znałem za dobrze swojej postaci, a przede wszystkim nie umiałem nic powiedzieć o Marvel Cinematic Universe. Byłem jak pusta kartka.

Aktor przyznał, że pomoc Toma Hiddlestona, który gra Lokiego, była bardzo pomocna:

Dopiero rozmowa z Tomem Hiddlestonem rozjaśniła mi sytuację. Przed kręceniem serialu, wyjaśnił mi najważniejsze aspekty i pozwalał zadawać pytania w razie potrzeby. Wszystkie jego rady okazały się bardzo przydatne.

loki

Fot. Materiały prasowe – kolaż

Zobacz również: Thor: Love and Thunder – nie zobaczymy Lokiego w filmie!

A Waszym zdaniem jak wypadł Owen Wilson w produkcji MCU? Podzielcie się z nami Waszą opinią!

Loki to stworzony przez Michaela Waldrona amerykański serial science-fiction serwisu Disney+. Tytułowy bohater, po kradzieży Tesseraktu, trafia do tajemniczego Time Variance Authority (TVA) – biurokratycznej organizacji, która istnieje poza czasem i przestrzenią oraz monitoruje oś czasu. Na ekranie oprócz wspomnianego wcześniej Toma Hiddlestona i Owena Wilsona, zobaczymy także Sophie Di Martino, Richarda E. Granta i Jonathana Majorsa oraz Erike Coleman. Producentem wykonawczym jest Kevin Feige. Scenariusz przygotował Michael Waldron, natomiast za reżyserię odpowiada Kate Herron.


Źródło: https://variety.com/2021/tv/news/loki-owen-wilson-marvel-studios-1234991601/ / fot. kadr z serialu Loki

Fanka wszelakich filmów fanatsy, science-fiction i komedii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ziutek pisze:

Ja pier*olę, czy teraz artykuły w necie będę wyglądaly jak ten powyzej? Tytuł: Owen Wilson nie czai MCU. Tresc artykułu: Owen Wilson nie czai MCU. Tom bardzo mi pomógł. Myślę że moja 7-letnia córka byłaby w stanie wypuścic coś bardziej treściwego.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?