Loki – zdjęcia najlepszych momentów pierwszego odcinka!

Dzień po premierze serialu Loki na Disney+ Marvel Studios opublikowało nową partię zdjęć z pierwszego odcinka. Pokazują one niektóre z najlepszych momentów powrotu boga psot do świata MCU.

Jak możemy zauważyć, większość zdjęć przedstawia boga psot wraz z agentem Mobiusem. Nie jest to zadziwiające, gdyż pracownik TVA przebywając długi czas z Lokim, stał się jedną z głównych postaci. Oprócz nich pojawia się również agentka Hunter B-15, która wygląda na nieźle zirytowaną i chyba wiemy dlaczego.

Ten pierwszy odcinek pokazał nam naszego (anty) bohatera od środka. Dowiedzieliśmy się, dlaczego tak postępował i co go do tego skłoniło. W dalszym ciągu mamy wiele pytań dotyczących TVA, ale prawdopodobnie dostaniemy na nie odpowiedzi już niebawem.

Zobacz również: Andor – Forest Whitaker powróci jako Saw Gerrera w serialu Disney+!

Zobaczcie nowe zdjęcia z serialu Loki:

Mobius i Loki

Loki i Mobius

Loki

Mobius

Hunter B-15

Loki

Loki

Mobius

Które ze zdjęć jest waszym ulubionym? Dajcie znać poniżej!

 

Loki to stworzony przez Michaela Waldrona amerykański serial science-fiction serwisu Disney+. Tytułowy bohater, po kradzieży Tesseraktu, trafia do tajemniczego Time Variance Authority (TVA) – biurokratycznej organizacji, która istnieje poza czasem i przestrzenią oraz monitoruje oś czasu. Na ekranie oprócz wspomnianego wcześniej Toma Hiddlestona i Owena Wilsona, zobaczymy także Sophie Di Martino, Richarda E. Granta i Jonathana Majorsa oraz Erike Coleman. Producentem wykonawczym jest Kevin Feige. Scenariusz przygotował Michael Waldron, natomiast za reżyserię odpowiada Kate Herron.


Źródło: comicbookmovie/ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Przyszła żona Starka, studentka, gitarzystka, wokalistka, fanka Marvela i wszystkiego, co zwariowane :D

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?