Lśniące dziewczyny – Jamie Bell dołącza do obsady serialu!

Jamie Bell zagra w produkcji AppleTV+, Lśniące dziewczyny. W serialu wystąpią także Elisabeth Moss oraz Wanger Moura.

Lśniące dziewczyny będą ekranizacją powieści Lauren Beukes z 2013 roku pod tym samym tytułem. Jamie Bell wcieli się w Harpera, który opisywany jest, jako tajemniczy samotnik. Silka Luisa będzie showrunnerką, a także napisze scenariusz serialu. Jednym z producentów wykonawczych jest Leonardo DiCaprio.

Zobacz również: Killers of the Flower Moon – pierwsze spojrzenie na film Martina Scorsese!

Powiadają, że co cię nie zabije, to cię wzmocni. Nikt nie wie o tym lepiej niż Kirby Mazrachi, której życie legło w gruzach, gdy ktoś próbował ją zamordować. Kirby postanawia odnaleźć napastnika. Wsparcie znajduje w Danie, byłym reporterze zajmującym się sprawami kryminalnymi, który kiedyś opisywał jej przypadek, a teraz być może się w niej zakochał.

W trakcie swojego śledztwa Kirby odnajduje inne dziewczyny – te, które nie przeżyły. Dowody są nieprawdopodobne. Ale dla niej, która nie powinna żyć, to, że coś jest nieprawdopodobne, wcale jeszcze nie oznacza, że się nie zdarzyło… – opis wydawnictwa Rebis.


Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Kinoman uwielbiający oglądać filmy i seriale niezależnie od gatunku oraz czytać książki/komiksy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?