Moon Knight – Oscar Isaac na pierwszym fanarcie jako tytułowy bohater

Jak wiemy, Oscar Isaac jest w trakcie negocjacji w związku z odegraniem roli Marka Spectora.

Tymczasem w sieci pojawił się ciekawy wizerunek potencjalnego nowego Moon Knighta, wykonany przez artystę koncepcyjnego Hibbana Mohammeda:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#oscarisaac is in talks to play #moonknight in the MCU. I did not see this coming with regards to the casting. He could play a better role to be honest but it’s awesome anyway. He’s in final talks and it should become official very soon!!! #disneyplus #disney ??? #phase4 #avengersendgame#endgame #infinitywar #intothespiderverse #ironman #robertdowneyjunior #spiderverse #tobeymaguire #avengers #loki #spiderman #peterparker #mcu #hulk #multiverse #drstrange #thanos #venom #msmarvel #theamazingspiderman #steverogers #chrisevans #blackpanther #blackwidow @comicbook @screenrant @emergencyawesome @looperhq @marvelhqart

Post udostępniony przez ??????????? (@venomhology)

Zobacz również: Moon Knight – Oscar Isaac dostanie główną rolę?

Moon Knight to drugi serial na Disney+, który został zapowiedziany na D23. Bohaterem jest Marc Spector – były najemnik, który został uratowany przed śmiercią na egipskiej pustyni i obdarzony nadludzkimi mocami boga Chonsu. Po powrocie do Stanów Zjednoczonych przywdziewa kostium tytułowego Moon Knighta, który nie jest jedynym alter-ego Spectora. Jego moc zależy od fazy Księżyca. Postać ta często przez swoją brutalność porównywana jest do Batmana.

Produkcja będzie tworzona przez Jeremy’ego Slatera. Wśród jego dzieł można zauważyć wątpliwej jakości Fantastyczną Czwórkę, ale również świetnie przyjęte The Umbrella Academy. Był on twórcą całego serialu i odpowiadał w dużej mierze za jego sukces. To więc autor, którego produkcje prezentują zaskakująco różnorodny poziom. W końcu oprócz dwóch wyżej wspomnianych, pracował on również przy netflixowym Notatniku śmierci jak i Egzorcyście od FOX. Pozostaje więc mieć nadzieję, że przy Moon Knight trafimy na moment jego wysokiego poziomu twórczego.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?