Advertisement
Advertisement

Nieobecni – zapowiedziano 2. sezon serialu Playera!

Nieobecni to serial, który został bardzo dobrze przyjęty przez widzów. Aktualnie znajduje się w czołówce najchętniej oglądanych produkcji w Playerze. W związku z tym dostał przedłużenie na kolejny sezon.

Nieobecni zadebiutowali na platformie Player 29 grudnia 2020 roku. Sezon drugi ma pojawić się w 2022 roku. Akcja nowych odcinków skupi się na postaci Elżbiety Zawady (Danuta Stenka). Nie wiadomo jeszcze, kiedy ruszą zdjęcia.

Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl, powiedział:

Możemy oficjalnie już potwierdzić – Mila i Filip powrócą na nasze ekrany z drugim sezonem Nieobecnych. A to wszystko dzięki użytkownikom Playera, którzy docenili naszą kolejną produkcję własną. To dowód na to, że Polacy chcą tytułów jakościowych i odważnych. Wierzymy, że następna seria Nieobecnych, podobnie jak inne zbliżające się nowości Player Original, nie zawiodą ich oczekiwań, a jedynie pobudzą apetyt.

Zobacz również: Kitbag – Jodie Comer jako ukochana Napoleona?

Nieobecni to serial obyczajowy z wątkiem śledczym. Fabuła powstała na podstawie prawdziwych historii zaginięć w Polsce. Główną bohaterką pierwszego, 10-odcinkowego sezonu jest Mila (Justyna Wasilewska), która odkrywa, że jej bliscy zniknęli. Kobieta poznaje Filipa Zacharę (Piotr Głowacki), czyli podkomisarza z Poszukiwań Centrum Osób Zaginionych.

Poza Justyną Wasilewską i Filipem Zacharą w serialu występują: Iza Kuna, Danuta Stenka, Anna Dymna, Grzegorz Damięcki, Zbigniew Stryj, Tomasz Włosok, Łukasz Garlicki i Mateusz Czułowski. Cały pierwszy sezon można oglądać w Playerze.


Źródło: prasa.tvn.pl / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Nieobecni

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?