Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Sand Land na nowym zwiastunie. To postapokaliptyczne anime na podstawie mangi Akiry Toriyamy

Autor: Edyta Jastrzębska
19 marca 2024
Sand Land na nowym zwiastunie. To postapokaliptyczne anime na podstawie mangi Akiry Toriyamy

Wkrótce premiera anime „Sand Land”, które powstało na podstawie mangi Akiry Toriyamy o tym samym tytule. Pokazano nowy zwiastun, przybliżający fabułę produkcji i ujawniający utwór z czołówki.

„Sand Land” to nadchodzące anime na podstawie mangi Akiry Toiryamy wydawanej w Weekly Shonen Jump w 2000 roku. Składa się ona z 14 rozdziałów. W ubiegłym roku w kinach zadebiutował film na podstawie tego samego tytułu, a teraz mamy otrzymać serialową kontynuację, która w pierwszych siedmiu odcinkach odtworzy wydarzenia z pełnometrażowej produkcji, a w pozostałych zostanie przedstawiony zupełnie nowy wątek.  I by nie trzeba było długo czekać na nową historię, w dniu premiery pojawi się siedem z trzynastu epizodów, a kolejne będą udostępniane co tydzień. Ostatni zostanie pokazany 1 maja.

Akcja „Sand Land” rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, gdzie wszędzie wokół jest pustynia, a woda jest towarem deficytowym i dostęp do niej kontroluje chciwy władca. Jest jednak jedna osoba, która chce poprawić los zwykłych ludzi i odnaleźć zaginione źródło – szeryf Rao, który we współpracy z synem króla demonów, infantylnym Belzebubem, wyrusza na misję. Razem będą musieli zmierzyć się z niebezpieczeństwami, które czekają na nich na pustkowiu.

Więcej o anime przeczytasz w Movies Room:

Produkcją anime zajęły się studia Sunrise, Kamikaze Douga i Anima, które wcześniej pracowały przy takich tytułach, jak „Code Geass: Lelouch of the Rebellion”, „Star Wars: Visions” i „.hack//The Movie: Sekai no Mukou ni”.

Premiera „Sand Land” na Disney+ odbędzie się lada dzień, bo została zaplanowana na 20 marca. Niestety, nie potwierdzono, kiedy to anime obejrzymy w Polsce. Poniżej prezentujemy najnowszy zwiastun „Sand Land”, w którym w tle można usłyszeć utwór z czołówki, „Water Carrier” w wykonaniu Kroi.
 

Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.