She-Hulk – Tatiana Maslany jednak nie zagra w tytułowej roli?

A już wydawało się, że jedna z najbardziej utalentowanych aktorek swojego pokolenia na bank wystąpi jako She-Hulk.

W trakcie rozmowy z Regina Leader-Post Tatiana Maslany odniosła się do krążących doniesień, jakoby została już wybrana do tej roli. Jak sama twierdzi, informacja jest zaledwie plotką, która w pewnym momencie wyrwała się spod kontroli. Zapewnia, że nic nie wie o domniemanych rozmowach, które miałyby z nią odbywać przedstawiciele studia Marvel. Cóż, nie byłaby pierwszą osobą, która pomimo początkowych protestów ostatecznie podpisała kontrakt. Czyżby jednak tym razem faktycznie doszło do nieporozumienia?

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Spider-Man 3 – Sony odnosi się do domniemanego pojawienia się Maguire’a i Garfielda

Jennifer Walters, znana jako She-Hulk, jest odnoszącą sukcesy prawniczką oraz kuzynką Bannera. Nie ujawniono, czy w MCU też tak będzie. W komiksach bohaterka uległa poważnemu wypadkowi, a Bruce, aby uratować jej życie, postanowił przeprowadzić transfuzję własnej krwi. Na skutek tego Jennifer zamieniła się w żeńską wersję Hulka, jednak po przemianie zachowała swoją inteligencję oraz osobowość.

Scenarzystką przydzieloną do serialu jest Jessica Gao, Pracowała ona przy kultowym już Rick i Morty, i zdobyła nagrodę Emmy za odcinek Pickle Rick. Oprócz tego, najbardziej znanym dziełem Gao jest Dolina Krzemowa. Odpowiadała ona za dwa odcinki amerykańskiej komedii. Teraz będzie ona mogła dodać do swojego portfolio serial z kręgu MCU. Będzie to również pierwsza produkcja, nad którą ma okazję pracować od początku do końca. Wszystkie odcinki mają wyjść spod jej pióra.

Źródło: cbr.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?