Advertisement
Advertisement

Talizman – Steven Spilberg i twórcy Stranger Things łączą siły!

Po prawie trzydziestu pięciu latach rozwoju, Steven Spielberg przenosi Talizman na ekrany. Nie tak, jak początkowo zamierzał, ponieważ w wersji serialu Netflixa!

The Hollywood Reporter donosi, że Steven Spielberg współpracował z twórcami Stranger Things, przy nadchodzącej adaptacji serialowej Stephena Kinga i Petera Strauba. Talizman, będzie na Netflixie.

Trzykrotny zdobywca Oscara w kategorii reżyser/producent, który nabył prawa do filmu, spędził prawie trzydzieści pięć lat, próbując zrobić scenariusz do klasycznej powieści. Natomiast od niedawna poczynił znaczne postępy.

Zobacz również: Lupin – zapowiedź 2. sezonu serialu Netflixa!

Talizman opowiada o dwunastoletnim Jacku Sawyerze, który wyrusza w mistyczną podróż. Chce uratować swoją matkę przed śmiertelnym rakiem, dzięki artefaktowi znanemu jako „Talizman”. Poszukiwania Jacka przenoszą go z domu w New Hampshire przez serce Stanów Zjednoczonych do niebezpiecznego alternatywnego wszechświata zwanego „Terytoriami”.


Źródło: comicbookmovie, ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?