The Mandalorian – zakulisowy materiał przedstawia pracę nad efektami specjalnymi do 2. sezonu

The Mandalorian pojawił się ze swoim 2. sezonem raptem pod koniec ubiegłego roku, ale wielu fanów z pewnością już teraz chcieliby zobaczyć kontynuację, albo chociaż którykolwiek spin-off.

W ramach oczekiwania można rzucić okiem na wideo przedstawiające, jak powstała spora część efektów specjalnych. A w międzyczasie zdjęcia do 3. sezonu mają rozpocząć się już na początku kwietnia.

Zobacz również: Falcon i Zimowy Żołnierz – figurka Johna Walkera zdradza jego kolejne wcielenie w serialu!

Akcja The Mandalorian rozgrywa się między wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Kosmiczny western opowiada o tytułowym łowcy nagród, który postanawia podjąć się ochrony tajemniczej istoty, zwanej baby Yodą, na którą dostał wcześniej zlecenie. Twórcą serialu jest Jon Favreau. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte, Taika Waititi, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Premiera pierwszego odcinka 2. sezonu odbyła się 30 października, ostatni odcinek był emitowany 18 grudnia.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: Disney

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?