The Witcher: Blood Origin – wiemy kto zagra główna rolę w prequelu!

W listopadzie zeszłego roku otrzymaliśmy wiadomość o nieobsadzonych rolach w serialu aktorskim The Witcher: Blood Origin. Jedną z postaci, była Eile. Dzisiaj wiemy już, kto pojawi się w tej roli!

Jodie Turner-Smith (Nightflyers, Neon Demon) w serialu The Witcher: Blood Origin się w rolę Eile, elitarnej wojowniczki z głosem bogini. Chcąc podążać za głosem serca, kobieta opuściła Klan Elfów i odrzuciła pozycję jako strażnik Królowej. Niestety jej droga jako wędrowny muzyk zakończyła sie gdy na kontynencie wybuchł konflikt, zmuszający ją do powrotu do drogi ostrzy.

The Witcher: Blood Origin - wiemy kto zagra główna rolę w prequelu!

Fot. materiały prasowe

Zobacz również: Godzilla vs. Kong – mamy oficjalny zwiastun!

Rozpoczęcie produkcji zaplanowane jest na Maj 2021 roku. Serial przedstawia dawno zapomnianą historię osadzoną w świecie elfów, która wydarzyła się 1200 lat przed akcją przedstawioną w serialu Wiedźmin. Opowie o pochodzeniu i losach pierwszego Wiedźmina oraz o wydarzeniach, które doprowadziły do „Koniunkcji Sfer”, kiedy to światy potworów, ludzi i elfów się połączyły.

Producentami wykonawczymi serialu będą Lauren Schmidt Hissrich i Declan de Barra, który pełnić będzie też funkcję showrunnera. Andrzej Sapkowski zostanie konsultantem kreatywnym serialu, a Jason Brown i Sean Daniel z Hivemind oraz Tomek Bagiński i Jarek Sawko z Platige Films będą producentami wykonawczymi.


Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: Gwint 

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?