WandaVision z najwyższą notą na Rotten Tomatoes ze wszystkich projektów MCU

Od kilku dni część odcinków WandaVision jest już dostępna. Oczywiście krytycy trzymali je nieco wcześniej.

I jak na razie trzeba przyznać, że efekty są naprawdę uderzające. Otóż po szeregu recenzji w dalszym ciągu 97% krytyków ocenia serial pozytywnie. To sprawia, że w chwili obecnej jest najlepiej ocenianym projektem związanym z Marvel Cinematic Universe, wyprzedzając o włos Czarną Panterę (96%). Warto odnotować, że pierwszy epizod zaliczył pełne 100%. Widzowie również bardzo dobrze oceniają produkcję, choć już nieco mniej (82%). Wygląda na to, że Marvel podjął dobrą decyzję, wysuwając tę produkcję na początek swojej ramówki.

WandaVision - nowy kadr z serialu Disney+

fot. Disney+.

Zobacz również: Na pierwszy rzut oka: 1. sezon WandaVision

WandaVision główne role zagrają Elizabeth Olsen oraz Paul Bettany, którzy w poprzednich produkcjach MCU wcielali się w tytułowe postacie. Akcja serialu rozgrywać się ma w XX wieku, dlatego wszystko wskazuje na to, że w nowej produkcji Marvel Studios będziemy mieli do czynienia z multiwersum. Serial ma mieć powiązanie z Doctor Strange in the Multiverse of Madness, którego premierę zapowiedziano na marzec 2022 roku.


Źródło: Rotten Tomatoes / Ilustracja wprowadzenia: Disney

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?