Young Rock – zwiastun serialu o życiu Dwayne’a Johnsona!

Dwayne „The Rock” Johnson to niezwykle charyzmatyczna postać, którą większość fanów kina zna i lubi. Aktor doczekał się właśnie serialu biograficznego Young Rock, w którym poznamy historię jego młodości.

Dwayne Johnson, znany również jako The Rock to niesamowita osoba, były wrestler, aktor, futbolista, filantrop i wiele więcej. Swoją rozpoznawalność w dużym stopniu zawdzięcza niesamowitej charyzmie, którą emanuje na odległość. Zasłynął głównie z filmów akcji. Jego największe role to chociażby Luke Hobbs w serii Szybcy i wściekli, a także San Andreas. Co ciekawe rozważał on również kandydaturę w wyborach prezydenckich w USA w 2020 roku. Jego plan był na tyle posunięty, że zarejestrował już swój komitet. Zrezygnował jednak, gdyż w walce o miejsce w Białym Domu, przeszkadzała mu kariera aktorska. Podobno jednak spróbuje swoich sił w 2024 roku. Teraz nadeszła jednak wyjątkowa chwila, która mimo bogatego dorobku Amerykanina, będzie pierwsza w jego karierze. Aktor otrzymał swój serial. Ze zwiastuna i z tytułu możemy wnioskować, że będzie to historia o początkach The Rocka, jego dzieciństwie i okresie odnajdywania siebie.

Zobacz również: Wielkie plany platformy Netflix na 2021 rok!

Produkcja Young Rock emitowana będzie na amerykańskim kanale NBC. Premiera 16 lutego 2021 roku.


Źródło: Twitter.com/ Ilustracja wprowadzenia: fot. kadr z filmu G.I. Joe: Odwet

Stały współpracownik

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?