Bad Boy – Patryk Vega znowu nadaje! Nowy fragment filmu z Maciejem Stuhrem

Tradycji staje się zadość i kontrowersyjny reżyser tradycyjnie reklamuje swój nowy film wpisami na Facebooku.

Bad Boy miał pod koniec ubiegłego roku pierwsze trailery, w których mogliśmy zobaczyć, w jaki sposób obnażany będzie brutalny świat piłki nożnej. Patryk Vega dość szybko pozbierał się w nowy rok i idzie za ciosem. Tym razem pokazuje dość specyficzny fragment sceny z Maciejem Stuhrem oraz Katarzyną Zawadzką. Cóż, wygląda na to, że raczej nie szykuje się żadna zmiana kursu, jeżeli chodzi o produkcje twórcy Polityki.

Film w kinach od 21 lutego!

„BAD BOY” – Maciej Stuhr w roli impotenta 😂🔥‼️

Opublikowany przez Patryka Vegę Czwartek, 2 stycznia 2020

Zobacz również: Bad Boy – patologie polskiego futbolu oczami Patryka Vegi. Zwiastun bez cenzury!

Opis dystrybutora: Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy Piotr (Maciej Stuhr) został policjantem, dla młodszego Pawła (Antoni Królikowski) napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni. Jednak bezkarność mężczyzny, uwikłanego w przynależność do kibicowskiego gangu Twardego (Piotr Stramowski) kończy się, kiedy za sprawą donosu ląduje w więzieniu. Piotr, doświadczony glina, postanawia wyciągnąć brata z celi, w czym wspiera go nowa dziewczyna Ola (Katarzyna Zawadzka), adwokat znajdującą paragrafy na najtrudniejsze przypadki. Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i inicjuje serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń. Paweł, wykorzystując nadarzające się okazje, próbuje przejąć kontrolę nad największym klubem piłkarskim w mieście. Nie dostrzega jednak, że od dawna jest na celowniku tajnej sekcji policyjnej, prowadzonej przez Adama (Andrzej Grabowski) i prokurator Annę (Małgorzata Kożuchowska). Tymczasem zauroczona Pawłem Ola, coraz bardziej angażuje się w fascynującą znajomość i związane z nią nielegalne interesy. Wkrótce będzie musiała wybierać między lojalnością wobec Piotra, a rodzącym się uczuciem do jego brata.

W rolach głównych występują: Antoni Królikowski, Katarzyna Zawadzka, Maciej Stuhr, Małgorzata Kożuchowska, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Zbigniew Zamachowski. W obsadzie nie zabraknie też popularnych piłkarzy: Sławomira Peszki i Kamila Grosickiego.

Premiera Bad Boya zaplanowana została na 21 lutego 2020 roku.

Źródło: Facebook Patryk Vega / Ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna Bad Boy 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?