Mulan – znamy datę premiery w Polsce!

Po wielu zawirowaniach chyba wreszcie poznaliśmy datę premiery Mulan w naszym kraju.

Wygląda na to, że w Polsce film pojawi się 11 września. W krajach, w których działa platforma Disney Plus, będzie dostępny w usłudze premium (29,99 dolarów).

Zobacz również: Mulan – kina i VOD podzielą się premierą filmu!

Mulan to część ambitnego planu wytwórni Disney, zakładającego odświeżenie wszystkich najbardziej popularnych bajek giganta. Wśród realizowanych obecnie projektów znajdują się następujące adaptacje live action. Nowa wersja ma zostać pozbawiona smoka Muszu czy musicalowych elementów, tworząc bardziej historyczną atmosferę niż kultowa animacja.

Lauren Hynek, Rick Jaffa, Amanda Silver i Elizabeth Martin sporządzili scenariusz do omawianego widowiska, które aktualnie kręci  Niki Caro. Za jego produkcje odpowiedzialni są z kolei Chris Bender, Jason Reed i Jake Weiner.
Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Piotr pisze:

Kwota dostępu do filmu przytłaczająca. A zapowiedź całkiem przyjemna. Zastanawiam się tylko czy polski widz nie odpuści sobie.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?