WandaVision – artysta koncepcyjny przedstawia Visiona w lepszej rozdzielczości

Choć widzieliśmy już tę grafikę, Andy Park zaprezentował nam na swoim Instagramie jej wersję w znacząco poprawionej jakości, co pozwala nam się lepiej przyjrzeć powracającemu Visionowi.

WandaVision dołączyła oczywiście do . Wydaje się być na obecną chwilę najciekawszą produkcją serialową MCU, tuż obok Falcon & Winter Soldier.

Zobacz również: Falcon & Winter Soldier – ekipa może powrócić do kręcenia zdjęć w Pradze!

O serialu WandaVision nie wiemy za wiele. Nadal nieznana jest fabuła, a także fakt w jaki sposób Vision powróci do życia. Pewne jest jedynie to, że produkcja będzie ściśle związana ze wspomnianym Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Zarówno zaangażowanie aktorki w produkcję o przygodach Doktora Strange’a, jak również sam tytuł oraz umiejscowienie akcji serialu w latach 50. XX wieku mogą wiele sugerować. Według nieoficjalnych informacji Wanda wykorzysta swoje moce do stworzenia alternatywnego świata, w którym Vision nie zginął. Wcześniejsze pogłoski odnosiły się również do powiązań serialu z popularnym komiksem Toma Kinga o postaci Visiona.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Studios

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?