Klątwa – John Cho w obsadzie rebootu kultowego horroru!

Portal Variety niedawno poinformował, że John Cho (Star Trek) dołączył do obsady nadchodzącego wielkimi krokami rebootu Klątwy. Na pokładzie projektu znajdują się również: Demian Bichir (The Nun) i Andrea Riseborough (Waco).

642098 1.1

Zobacz również: Captain Marvel – Lashana Lynch w miejsce DeWandy Wise!

W amerykańskim pierwowzorze z 2004 roku główną rolę grała Sarah Michelle Gellar (Buffy: Postrach wampirów), wcielająca się w studentkę z zagranicznej wymiany, która przeprowadziła się w związku z powyższym do Tokio. Na miejscu bohaterkę zaczęły dręczyć duchy zmarłych. Następnie Gellar powróciła do omówionej przed sekundą roli w wydanym w 2006 roku sequelu, gdzie zaliczyła mało istotny występ. Niestety, a może i szczęśliwie, gwiazda nie pojawiła się w trzeciej odsłonie serii, przeznaczonej bezpośrednio na rynek DVD. Japońska wersja omawianego cyklu aktualnie liczy aż dziewięć pełnometrażowych produkcji.

Scenariusz do rebootu Klątwy napisał Jeff Buhler (Nocny pociąg z mięsem). Jego producentami są: Sam Raimi, Rob Tapert i Taka Ichise. Roy Lee, Joe Drake, Erin Westerman, Doug Davison oraz Nathan Kahane podjęli się zadań producentów wykonawczych. Z kolei Romel Adam i Brady Fujikawa będą nadzorować powstawanie omawianego rebootu. Pierwszy z panów dla wytwórni Ghost House, a drugi dla Good Universe. Zdjęcia do rebootu Klątwy rozpoczną się w maju.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – ABC

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?