Spider-Man 3 będzie umiejscowiony w świątecznej scenerii?

Jednym z największych filmowych wydarzeń w kalendarzu MCU jest zdecydowanie Spider-Man 3. Jeśli chodzi o fabułę, na razie posiłkujemy się strzępkami różnych informacji, mniej bądź bardziej oficjalnych.

Atlanta Filming dodało nieco więcej pola do interpretacji. Na ich koncie na Instagramie można zobaczyć zdjęcie z planu na którym widnieją elementy bardzo typowe dla gwiazdkowej estetyki. Czyżby to oznaczało, że trzecia część przygód o człowieku-pająku przynajmniej przez jakiś czas będzie odbywać się w okresie świątecznym. Biorąc pod uwagę ustaloną datę premiery, wydaje się to całkiem prawdopodobne.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Atlanta Filming (@atlanta_filming)

Zobacz również: WandaVision z najwyższą notą na Rotten Tomatoes ze wszystkich projektów MCU

Zdjęcia do kontynuacji Daleko od domu rozpoczęły się pod koniec października. Doktor Strange Benedicta Cumberbatcha ma odegrać kluczową rolę w filmie, wraz z Electro Jamiego Foxxa – rolę tę Foxx odgrywał wcześniej w filmie spoza MCU czyli The Amazing Spider-Man 2.

Po ujawnieniu tajnej tożsamości Spider-Mana w ostatnich chwilach Daleko od domu, fani oczekują, że Peter Parker Toma Hollanda zwróci się do Strange’a o pomoc w ucieczce w bezpieczne miejsce w multiwersum lub przywróceniu jego tajnej tożsamości poprzez magię – podobnie jak w 2007 w komiksie One More Day.

Należący do IV fazy MCU i niezatytułowany jeszcze Spider-Man 3 swoją premierę ma mieć 17 grudnia 2021 roku.

Źródło: Movie Web / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?