Warhammer: Chaosbane – nadchodzi nowy RPG z uniwersum Warhammera!

Uniwersum dark fantasy inne niż jakiekolwiek inne. Liczne strategiczne gry planszowe, książki oraz gry komputerowe. Oczywiście mowa tu o świecie Warhammera, który doczeka się kolejnego przedstawiciela pośród gier wideo – nadciąga Warhammer: Chaosbane!

Warhammer: Chaosbane to nowy RPG akcji, nad którym pracuje studio Eko Software. O trwających pracach poinformował wydawca, Bigben Interactive.  Na razie nie wiemy zbyt wiele o realizowanym projekcie, ale pracują nad nim ludzie odpowiedzialni za How to Survive, co może dać nam już pewien obraz na temat produkcji.

Zobacz również: WH 40k: Inquisitor-Martyr – konsolowcom będzie dane jeszcze poczekać

Na początku gry będziemy mieli możliwość stworzyć własną postać – przedstawiciela frakcji ludzi, elfów wysokiego rodu, leśnych elfów lub krasnoludów, który zależnie od klasy będzie siał popłoch w szeregach wrogów bronią białą lub magicznym kosturem, co wnioskować można ze screenów, które przedstawia deweloper.

Przedstawiają one jedynie wojownika i maga, jednak możemy być pewni, że system klas będzie bardziej bogaty. Po raz kolejny w świat Młota Wojennego będziemy mogli zanurzyć się zarówno za pomocą pecetów jak i Xboxa One oraz PS4.

Źródło: dualshockers.com / ilustracja: materiały promocyjne

Redaktor

Mały, szary człowiek. Tak podsumowałby go pewnie Adam Ostrowski. Albo też "bardzo dziwny, zaczarowany chłopiec" jak zrobiłby to Nat King Cole. Niepoprawny politycznie obserwator współczesności - świata, kina, książek i gier wideo.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?