Fisher Stevens przeprasza ekipę Przyjaciół za swoje zachowanie na planie

Ogromna popularność Przyjaciół sprawiła, że w serialu pojawiło się wiele występów gościnnych różnych gwiazd. Jedną z nich był Fisher Stevens, który po latach postanowił przeprosić ekipę kultowego sitcomu.

Fisher Stevens wcielił się w rolę psychiatry Rogera, czyli chłopaka Phoebe. Mężczyzna doprowadzał do szału paczkę głównych bohaterów, bo ciągle analizował ich zachowania. W niedawnym wywiadzie dla Entertainment Weekly Stevens ujawnił, że kiedy zgłosił się do tej roli, Przyjaciele byli dalecy od fenomenu popkultury, jakim są dzisiaj.

W tamtym momencie mojej kariery nigdy wcześniej nie grałem w sitcomie. Nigdy nie słyszałem o Przyjaciołach, ponieważ to był dopiero początek serialu i nie oglądałem wtedy zbyt często telewizji.

Mimo to scenariusz, który otrzymał Stevens był tak dobry, że aktor zgodził się zagrać tę rolę bez dużej wiedzy na temat serialu. Poleciał do Los Angeles, aby nagrać swój odcinek, a tam zauważył, że scenariusz uległ zmianom. Poprawki nie spodobały mu się, czemu dał wyraz swoim zachowaniem.

Zobacz również: Lisa Kudrow zdradza informacje na temat odcinka specjalnego Przyjaciół!

Fisher Stevens przeprasza ekipę Przyjaciół za swoje zachowanie na planie

Fot. kadr z serialu Przyjaciele

Zmiany scenariusza to częste zjawisko w serialach, ale wtedy nie wiedziałem tego. Byłem trochę dupkiem, muszę przyznać. Miałem nauczyć się ponownie swoich kwestii, które są gorsze niż te, na które się zgodziłem? Tak, byłem dupkiem. Rzadko widywałem się z aktorami Przyjaciół, ale jestem pewien, że gdybyś zapytał ich o mnie, powiedzieliby: „Co za nowojorski snob”. Chciałbym powiedzieć, że przepraszam. Przepraszam, że byłem dupkiem dla was wszystkich. Przepraszam. Byłem w błędzie, myliłem się.

W ostateczności złe zachowanie Stevensa na planie mogło sprawić, że jego występ jako Rogera był lepszy, ponieważ ułatwiło to głównej obsadzie zachowywanie się, jakby go nie lubili. Mimo nieprzyjemności poza ekranem, odcinek ten pozostaje punktem kulminacyjnym sezonu i jest jednym z niewielu przypadków, w których sitcom zawiera naprawdę nieprzyjemną postać, której wszyscy bohaterowie i publiczność nienawidzą jednakowo.


Źródło: movieweb.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Przyjaciele

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?