Advertisement
Advertisement

Pistol – Pierwsze ujęcie Sex Pistols

Danny Boyel będzie reżyserem nowego miniserialu, o legendarnym zespole punk rockowym. W Internecie pojawiło się pierwsze ujęcie serialowych Sex Pistols.

FX opublikował pierwsze zdjęcie Sex Pistols w nadchodzącym miniserialu Pistol. Za scenariusz odpowiadają Moulin Rogue i Craig Pearce. Pistol jest oparty na książce Lonely Boy: Tales from the Sex Pistols, napisanej przez gitarzystę Steve’a Jonesa.

Zobacz również: Biggie: I Got a Story to Tell – recenzja filmu. Od dilera po ikonę popkultury

Nowe zdjęcia dają możliwość spojrzenia po raz pierwszy na serial Pistol i kultowy zespół. Serial jest obecnie w produkcji i obejmuje sześć odcinków. Zdjęcie wydają się być odtworzeniem występu zespołu „Pretty Vacant” w 1977 roku w Top the Pops, cotygodniowym brytyjskim programie muzycznym.

Sex Pistols

fot. Rolling Stone

Serial skupi się na Steve Jonesie, jednym z założycieli zespołu i gitarzyście prowadzącym. Jonesa zagra Toby Wallace. Resztę obsady uzupełnia Louis Partridge jako Sid Vicious, Anson Boon jako Johnny Rotten, oraz debiutant Jacob Slater jako perkusista Paul Cook. W obsadzie serialu znajdzie się również Thomasa-Brodiego Sangstera jako menadżera zespołu, Malcolm McLaren i Tallulah Riley, wcielą się w Vivienne Westwood, ikonę punkowej mody, która pomogła zdefiniować brytyjską scenę punkową.


Źródło: Screen Rant, ilustracja wprowadzenia: Rolling Stone

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?