The Mandalorian – James Mangold i Robert Rodriguez nakręcą niektóre sceny do 2. sezonu?

Wielka popularność wśród fanów sprawia, że The Mandalorian staje się jeszcze większym priorytetem dla Disneya. Na horyzoncie pojawia się zatem parę znaczniejszych nazwisk w formie wsparcia.

Przede wszystkim znajdujący się na fali wznoszącej James Mangold, który poza perspektywą pracy nad nowym Indianą Jonesem może mieć wkład w prace nad The Mandalorian. Mówi się, że on i Robert Rodriguez pojawili się na planie 2. sezonu, by nakręcić pewne sekwencje. Nie wydaje się jednak, by było to coś na poziomie pełnego epizodu – przynajmniej póki co. Natomiast Bryce Dallas Howard ma ponownie wyreżyserować jeden z odcinków.

baby yoda ugryzł szturmowca w palec

kadr z serialu The Mandalorian

Akcja The Mandalorian rozgrywa się między wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Kosmiczny western opowiada o tytułowym łowcy nagród, który postanawia podjąć się ochrony tajemniczej istoty, na którą dostał wcześniej zlecenie. Twórcą serialu jest Jon Favreau. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte, Taika Waititi, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Zobacz również: The Mandalorian – epicki pojedynek na miecze świetlne w 2. sezonie!

Drugi sezon The Mandalorian ma zadebiutować w październiku 2020 roku na platformie Disney+.

Źródło: comicboomovie.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?